Nejnovější recenze ze sekce Masážní přístroje

Ověřený zákazník MALL.CZ Spolehlivost

Medisana FS 881

Ověřený zákazník Krasa.cz Bohumila

Přidáno: 11. prosince 2018

Zakoupeno v Krasa.cz

• nemusím jezdit do lázní

příjemný odpočinek pro nohy...

Wellife C23-FS

Omron E3 Intense

Ověřený zákazník CZ-ZDRAVI.CZ Šárka

Přidáno: 9. prosince 2018

Zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Po absolvované rehabilitaci a spokojenosti s léčbou elektr. impulsy (velké potíže s bederní páteří a bolesti) jsem chtěla přístroj pro domácí použití. Příbuzní mě nechali vyzkoušet svůj aparát, byla jsem nadšena a poté jsem si ho ihned objednala. Přístroj je velmi kvalitní, účinky se podle mého názoru vyrovnájí s účinky přístroje v rehabilitační ordinaci, jeho ovládání velmi intuitivní a snadné. Má několik režimů a stupňů intenzity impulsů a dá se použít pro různé tělesné partie. Jeho působení je navíc velmi příjemné.

Wellife Shiatsu Mat FE-8301

Ověřený zákazník Prozdravi.cz tuvalon

Přidáno: 3. prosince 2018

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• Masivní provedení.
  • Tlačítka pro ovládání, která jsou vhodnější než otočné přepínače jiných modelů.

Zatím jsme nepoužili krémy, tak se těším jaká bude údržba a čištění.

Beurer EM 39

Sanitas Pad Sem 60 Neck

Sanitas Pad Sem 60 Neck

Dagmar Dagmar

• ještě nevím
  • v návodu se člověk nevyzná absolutně nevím jak se má spustit přístroj bez gelových podložek nevydává žádné impulzy chtělo by to aspoň nějaké obrázky,psané je to tak malé,že to nejde přečíst

vyzkoušet,žádná zkušenost ani nevím zda má vydávat nějaké impulzy

Orava MP-301

Orava MP-301

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4home.cz

celkem dobré

Ověřený zákazník AB COM CZECH Marie

Přidáno: 26. listopadu 2018

Zakoupeno v AB COM CZECH

Výrobek splnil očekávání, jenom přísavky by mohly fungovat lépe. Zatím je používán velmi krátkou dobu.

Clatronic GM3669

Clatronic GM3669

Ověřený zákazník Easyart24.com zuzana

Přidáno: 26. listopadu 2018

Zakoupeno v Easyart24.com

• žádný popis a návod v českém jazyce

Beurer FB50

Beurer FB50

Ověřený zákazník 1nakup.cz Milen

Přidáno: 25. listopadu 2018

Zakoupeno v 1nakup.cz

Dobry produkt, funkce odpovidaji popisu. Spokojenost.

inSPORTline D24

inSPORTline D24

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Dita

Přidáno: 23. listopadu 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

super masáž, jen by to chtělo opravdu trošičku přidat pár cm na délku, jinak super masáž .....

Medisana MM 825

Medisana MM 825

Petr Spálený Petr Spálený

Přidáno: 22. listopadu 2018

• materiál
  • slabé vibrace
  • počet masážních hlavic
  • umístění hlavic

Osobně bych si znovu tuto podložku nekoupil a raději investoval více peněz do kvalitnější.

Síla vibrací je poměrně slabá, ale především umístění masážních hlavic je špatné. Celkem 4 na celé záda a to je hodně málo pokud chcete určité místo masírovat. Další 4 jsou na nohách a ty vypínám, protože mě nejsou moc příjemné.

Nicméně za tu cenu se nedají čekat zázraky.

Ověřený zákazník MALL.CZ Lenka

Přidáno: 22. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Přístroj je tichý, měla jsem i jiný, takže mohu srovnávat. Bublinky jsou samozřejmě hlučné.
  • Výkon stačí na 2. stupeň intenzity, čas 20 minut. chce to vyzkoušet. Jsou 4 stupně, 10, 20, 30 minut.
  • Voda s člověkem maximálně 15-20 cm od okraje vany, ale i tak počítat s tím, že šplíchá, (takže vanu obložit ručníkem, do uší špunty a na oči plavecké brýle ;-)), dát stroj dál od vany.
  • Výstupní vzduch je ohřívaný (dá se vypnout), ale poznáte to jen na kraji podložky, tam skoro pálí, vodu to určitě nepřihřívá. Takže si při delším pobytu ve vaně párkrát připustit horkou vodu, jako jindy.
  • Minulá bublinková masáž mi už dosloužila, takže jsem hledala vhodnou náhradu. Myslím, že jsem vybrala dobře, jen jsem mohla ještě chvilku počkat na předvánoční ceny ;-(.
  • Nastavování stupňů výkonu jen směrem nahoru, takže pokud chcete výkon snížit, tak nejdřív jdete nahoru, ale to snad mají všechny tyto přístroje.

Je třeba si dávat pozor na sundávání z vany, radši jednu přísavku po druhé "podrýpnutím". Minulou bublinkovou masáž jsem měla spoustu let, oddělávala jsem ji jedním strhnutím, ale ty přísavky tam byly trochu jinak, tady mám obavy, že by se mohly utrhnout.
Dá se vhodným natočením těla usměrnit bublinky pro masírování určité části těla. Chce to zkoušet.

Wellneo 2v1

Wellneo 2v1

Kralovna Elsa Kralovna Elsa

Přidáno: 20. listopadu 2018

• Pohodlné, příjemné za super cenu :)
  • není

Dnes jsem zakoupila a po 12 hodinách na nohách jsem masáž formou vibrace a zároveň teplo na nožky (mám věčně studené nohy) velmi ocenila. Vnitřek boty je semiš, takže pocitově velmi příjemný. Obsluha velmi jednoduchá - zvládne to opravdu každý :) Takže za mě můžu jen a pouze doporučit :) Nepálí jen příjemně hřeje a k tomu ta masáž.... Prostě paráda :) Kupovala jsem v kamenném obchodě v Okay a peněz určitě nelituji :)

Ověřený zákazník MALL.CZ Síta

Přidáno: 20. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

jednoduchá příprava ke křeslu a potom pohodička

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2018