Medisana NM 865

400 g
Výkon
3.6 W

• , zakoupeno v Levno

Jelikož mám potíže s krční páteří, vyzkoušela jsem tento masážní přístroj, který mi doporučili známi, ale používám ho teprve krátce , bolesti trochu ustoupily. Ale chce to asi delší dobu.

• , zakoupeno v www.moje-medisana.cz

• dobrý tvar, cena
    • pouze vibrace

Vibrace mi na krční páteř není vůbec příjemná, mne by z toho tak akorát bolela hlava. Myslela jsem, že to je na jiném principu masáže. Třecí a hřející koule.

Typ
límce
400 g
Výkon
3.6 W

Masážní přístroj uvolňuje napjaté svaly v oblasti šíje a ramen. Díky flexibilnímu ergonomickému tvaru se snadno přizpůsobí. Možnost zapnutí zahřívání pomocí červeného světla vás dokonale zrelaxuje. Nechte se hýčkat v pohodlí domova! Vlastnosti: masíruje oblast šíje a ramen, uvolňuje svalstvo, ergonomický tvar, funkce vyhřívání, 2 úrovně intenzity, funkce automatického vypnutí, funknce červeného světla a tepla, jednouché ovládání, způsob napájení - jak bateriový, tak na elektřinu, rozměry: 34 × 26,5 × 13,4 cm.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Levno