Recenze Medisana MBH 88375

Přidáno: 8. června 2018

Ještě jsem ho nevyzkousela

Přidáno: 2. února 2018

• malý, skladný,jednoduchý
  • moc studený vzduch do podložky, chybí led diodová indikace o stavu zařízeni na dálkovém ovladači.

Přidáno: 26. ledna 2018

• Vyhovuje unavenému tělu

Michael

Přidáno: 21. září 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

Poté, co jsem četl recenze na Mall.cz, jsem se trošku bál vyzkoušení. Dost lidí si stěžovalo na velkou hlučnost motoru, ale opak byl pravdou. Po prvním vyzkoušení se mi názor utříbil v tom, že bubliny jsou opravdu kvalitní, tak hlučet musí. Ale není to tak moc, jak jsem si představoval, přes bubliny, když ležíte v lázni není skoro slyšet. To jako opravdu. Sluch mám dobrý, ale zcela jistě záleží na každé koupelně individuálně, dle její akustiky. Dále si lidé "stěžovali" na studené bubliny s tím, že lázeň je po těch 20 minutách studená. Je jasné, že teplota bublin je závislá na teplotě okolí. Tedy i v návodu (pokud ho čtete) píší, abyste si udělali ideální teplotu ovzduší v koupelně. Minimálně si zavřete dveře. Pak budete mít třeba bublinky teplejší. Co se týče, že pronikající bublinky ochladí vodu, asi o nějaké procento ano, ale pokud budete ležet ve vaně 20 minut, tak i bez bublinek nebude voda tak teplá, jako když jste si ji napouštěli.

To je asi vše. My jsme spokojený, doufám, že nám dlouho vydrží. :)

anna

Přidáno: 14. srpna 2017

lze používat i v zimě

Kohoutková Danuše

Přidáno: 12. června 2015

• masáž doma
  • vysoká hlučnost přístroje
  • po 20 min provozu je voda výrazně chladnější

přijatelný relax za rozumnou cenu v domácím prostředí

Josef Kalina

Přidáno: 22. prosince 2014

Zakoupeno v MALL.CZ

• Splinilo naše očekávání.
  • Účinnost.
  • Jednoduché ovládání.
  • Nefunčkní ovladač,ale byla KO jenom baterie. Někdo už to tu psal.

Skvělý relaxační prostředek a pro toho kdo má problémy se zády, tak to je paráda člověk se uvolní a pak se krásně spí. Jinak tu pár lidí psalo že přístroj je hlučný, tak je to kompresor, tak je to hlučnější,ale řekl bych tak normálně asi jako mixér při hnětení těsta, takže to není tak hrozné a jde pouze o zvyk. Rozhodně doporučuji s manželkou používáme přístroj pravidelně. Jediné co je trošku horší je než se na té podložce člověk otočí, tak to je trošku náročnější,ale jinak to nemá chybu a relax je super.

Přidáno: 30. května 2014

supr

Ověřený zákazník Zdraví Online.cz

Jana K.

Přidáno: 5. srpna 2013

Zakoupeno v Zdraví Online.cz

• Přístroj je dobře skladný.
  • Je velmi hlučný, spuštění na minimální intenzitu je i tak dost razantní, je velmi hlučný. Při druhém stupni intenzity je to razance dost drsná. Voda stříká kolem vany. Místo relaxu jsem měla pocit, že mě podložka vystřelí z vany. Snad si zvyknu.

Představovala jsem si přístroj, který při nejmenší intenzitě bude jemně bublinkovat. Do panelového bytu si neumím představit ten rachot už při prvním stupni. Měla jsem pocit, že snad budu mít "natlučené" ledviny. Raritou v návodu je, že by člověk neměl stoupat na podložku při výstupu z vany. Kladu si otázku, jak asi jinak vylézt z vany. Snad vzlétnout? Další nevýhodou je dlouhé vysychání přístroje, protože puštění vzduchu do podložky při sušení" na chvilku" jak doporučuje výrobce, rozhodně není pro usušení na tu doporučovanou chvilku. Shrnuli- to, přístroj by byl dobrý, kdyby neměl tu razanci, doporučuji lidem, kteří mají rádi sportovní masáže.

Ověřený zákazník Lékárna.cz

Přidáno: 8. února 2013