Malatec MA-115

Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115 Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115    Masážní límec s vyhříváním na tělo, krk, ramena Masážní límec...
590 Kč
Doprava 59 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Sapro
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu59 Kč100 % • 345 recenzíDalší informace

Popis produktu

Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115 Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115    Masážní límec s vyhříváním na tělo, krk, ramena Masážní límec...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
1350 g
Výkon
24 W

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
1350 g
Výkon
24 W

Popis produktu

Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115

Masážní límec na krk a ramena Shiatsu MALATEC MA-115   

Masážní límec s vyhříváním na tělo, krk, ramena

Masážní límec Vám výborně poslouží na relax u televize, do kanceláře, na dlouhé cesty či pro řidiče z povolání.

Límec je potažen příjemnou syntetickou kůží a síťovinou. O masírování se starají dvě masážní hlavice s výkonem 24 W s funkcí příjemného vyhřívání. To se dá libovolně vypínat a zapínat a je signalizováno podsvícením samotných masážních hlavic v případě zapnutí. Zvolit si můžete i rychlost hlavic. Směr masírování lze také měnit, a to po a proti směru hodinových ručiček. Masážní límec je vybaven komfortními rukávy, do kterých lze provléknout ruce a maximálně relaxovat. Na rukávu je také umístěn velmi jednoduchý a přehledný ovládací panel. Součástí balení jsou i dva adaptéry, jeden do zásuvky, druhý do zapalování automobilu. Límec je vybaven také zipem, díky kterému je možné zpřístupnit masážní hlavice pro případné čištění.

Masážní límec nemusí být zavěšen pouze kolem krku, ale lze s ním masírovat i jiné partie. Mezi ty patří především kyčle, nohy, břicho nebo chodidla. Samotná masáž může trvat až 15 minut, po kterých se přístroj automaticky vypne. Díky těmto vlastnostem je masážní límec ideální nejen pro relax u televize nebo v práci v kanceláři, ale díky adaptéru do zapalování i pro řidiče na dlouhé cestování a další příležitosti. vlastnosti:     komfortní masážní límec     ideální na relax u televize, v práci, pro řidiče z povolání     dvě masážní hlavice s možnosti vyhřívání     masírování krční páteře, kyčlí, nohou, břicha nebo chodidel     přiložen adaptér pro napájení do zapalování automobilu     zip pro přístup k masážním hlavicím specifikace:

  •     výkon: 24 W
  •     materiál: syntetická kůže, síťovina

    3 rychlosti

  •     rozměry opěrných rukávů: 40 x 15 cm
  •     rozměry masírovacími modulu: 40 x 19 cm
  •     hmotnost: 1,35 kg
  •     napájení: 230V, zapalování v automobilu
  •     barva: černá

Obsah balení:     1 x Masážní límec s vyhříváním na tělo, krk, ramena

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.