Beurer MG 80

Intenzivní masáž. Přístroj, který vám umožní cítit se dobře a relaxovat . Hluboká poklepová masáž, která vám umožní relaxovat a uvolnit svalové napětí. Vlastnosti produktu...
2 291 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 52 900 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 375 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta% Slevový kód69 Kč95 % • 57 088 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč94 % • 17 400 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč94 % • 83 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč80 % • 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 311 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 85 828 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 858 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Použití

• , zakoupeno v MALL.CZ

• dobře masíruje
    • těžký a veliký, potřeba druhého člověka
  • , zakoupeno v svetpristroju.cz

• Ruční masážní strojek je dostatečně výkonný a pracuje podle mých požadavků.
    • Je málo těžší, než jsem myslel.

Použití
na celé tělo
100 g
Příkon
Výkon

Intenzivní masáž.

Vlastnosti produktu.

Masáž dvěma hlavami.

Plynule nastavitelná intenzita masáže.

Možnost samostatného zapnutí infračerveného ohřevu. 2 vyměnitelné masážní polštáře (překrytí s výstupky a pětibodové překrytí). >2 režimy provozu (masáž poklepová a masáž poklepová s infračerveným teplem).

Protiskluzová rukojeť.

Technické údaje BEURER MG 80.

Označení produktu - Masážní přístroj s infračerveným ohřívačem

Rozměry produktu – 152 × 72 cm

Rozměry produktu (D x Š x V) - 46 x 15 x 14,5 cm

Označení CE - ano

Záruka v letech - 2< /P>

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

• Vyborny
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• dobře masíruje
    • těžký a veliký, potřeba druhého člověka
  • , zakoupeno v svetpristroju.cz

• Ruční masážní strojek je dostatečně výkonný a pracuje podle mých požadavků.
    • Je málo těžší, než jsem myslel.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• funkce
    • ovladatelnost
    • trochu váha

Pro "Jarda - Přidáno: 23. prosince 2017" "digitální krabička" je sice Beurer -- 80, ale ne MG 80, nýbrž EM 80

• , zakoupeno v K24.cz

• provozní funkce souhlasí s popisem produktu
    • - ovládací spínač - kruhový měnič intenzity je velmi malý a jde obtížně a ztuha otáčet - má nízký výstupek pro uchopení prsty;
    • - chybí návod v českém jazyce, což je porušení zákona distributorem;
    • - v balení chybí ovládací digitální krabička, která je zobrazena u produktu v nabídce;

Jelikož se nám rozbil podobný přístroj, který jsme používali asi 7 let, tak jsme si vybrali na internetu tento velmi podobný.
    Provozní funkce jsou podle návodu funkční, ale jeden ovládací prvek intenzity jde díky svému špatnému provedení pro úchop prsty jen ztuha otáčet - to je nevýhoda internetového nákupu, že si zboží nemůžete přímo prohlédnout a "osahat" a vyzkoušet.
    Prosím zajistit reklamaci u výrobce a dodat chybějící digitální krabičku, která je inzerována v popisu u výrobku.

• , zakoupeno v Diagnosticketesty

• výkonný a intenzivní masážní přístroj
    • příjemná velmi intenzivní masáž, kterou používám na svaly nohou a chodidel, používám přes oblečení - ponožky,legíny, jeví se mi to lepší, ale není to nutné
    • myslela jsem, že masážní koncovky budou mít rotační pohyb, ale mají kmitající, což mi vyhovuje
    • i na záda se dá dobře používat bez cizí pomoci
    • překvapil mě robusností, nebyla uvedena velikost,
    • podle obrázku jsem myslela, že je to menší přístroj,
    • je trošku těžší do ruky, ale výkon to vynahradí
    • pro mě není příjemný ani vhodný používat v blízkosti hlavy (synovi to nevadí)

doplňuji velikost pro lepší představu velikosti přístroje
    velikost - délka cca 44 cm, šířka přístroje cca 14,5cm, velikost každé jednotlivé vibrační plošky (jsou dvě) po cca 10cm x 6,5cm
    výhodou je, že větší plochou masíruje svaly, ne přes kosti
    Je to kvalitní výrobek, funguje podle mého očekávání s větší plochou, než jsem myslela, že je. Hledala jsem právě nějaký kvalitní intenzivní masážní strojek jako je tento.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• masazni pristroj,ktery opravdu masiruje
    • vyssi cena

kvalitni pristroj

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Výrobek mám pouze několik dní,ale zatím jsem velice spokojená,prováděná masáž je velice příjemná a účinná.
    • Překvapila mě velikost výrobku,má dlouhou rukojeť,takže si můžu sama masáž zad udělat.
    • nic jsem zatím nenašla

Dobrý výkon,dokonce i dlouhý kabel,asi bych výrobek doporučila i ostatním.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• dobra regulace otacek, skvely vykon.

trosku tezsi do ruky ale vykon to vynahradi

• Velký výkon.