Beurer MG 70

UPOZORNĚNÍ Země původu Čína. POPIS * výkon 22 W * 2 odnímatelné nástavce * ergonomická protiskluzová rukojeť * možnost infračerveného nahřívání * nastavitelná intenzita...
1 726 Kč

Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149xDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč94 % • 56 943xDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 165xDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma83 % • 1 757xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 107 147xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 5 677xDalší informace

Výkon

• , zakoupeno v Fabulo.cz

Výhodný, malý aa výkonný

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Nejlepší masážní přístroj,který jsem měla,a infračervené světlo napomáhá ještě víc k uvolnění těla a masáží.Koupila jsem další í pro maminku.
    • Je těžší, než jsem čekala.

Byla to dobrá koupě. Vřelé doporučují.

• , zakoupeno v Electro World

Opravdu masiruje a hřeje. Na některé méně osvalene části těla bych uvítala menší vibrace. Nicméně jsem spokojena.

Použití

• 2 odnímatelné nástavce
  • ergonomická protiskluzová rukojeť
  • možnost infračerveného nahřívání
  • nastavitelná intenzita masáže

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Fabulo.cz

Výhodný, malý aa výkonný

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Je těžší, než jsem čekala.

Byla to dobrá koupě. Vřelé doporučují.

• , zakoupeno v Electro World

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Příjemná a účinná síla vibrací
    • Výměna masážních nástavců
    • Infračervené teplo
    • Odnímatelné držadlo
    • Suchý zip na ruku pro snadné držení
    • Trochu těžký do ruky pro drobnější postavy

Trpím bolestmi zad a tento přístroj je skvělí pro domácí masáže. Určitě doporučuji lidem, kteří mají s masážemi už nějakou tu zkušenost, protože síla vibrací může někomu přijít přehnaná, ale i u maséra je potřeba zabrat, aby to mělo správný účinek. ;-) Dokonce i můj manžel, kterému se masáže nelíbí, vypadal spokojeně, když přístroj vyzkoušel.

• , zakoupeno v K24.cz

• infracerveny pridavek hreje pekne a ulevuje rzchle od prip bolesti z unavy

masazni efekt nemusi byt pro kazdeho
    obcas tlaci az prilis tak je treba neustale regulovat

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• Beurer MG 70 jsem dostal před lety od mámy, a je to skvělý a neúnavný přístroj. Jeden byl málo, tak jsem koupil ještě jeden :-)
    • Já sám ho používám skoro každý den, a dávám mu docela zabrat a co vydrží mě nepřestává udivovat.
    • Manželka ho léta nechtěla používat, a ted po mě chce abych jí masíroval pokaždé, když je na to čas :-)
    • Začala ho používat i moje 17 letá dcera s přítelem a synova přítelkyně. Dcera chodí s přítelem na hasiče a po tréninku nebo závodech je ráda za masáž. Májí i spoutu sportovních aktivit, takže u ní neustále v provozu. Budu muset koupit ještě jeden extra pro ní. Často přespává s přítelem u jeho rodičů a chce ho mít neustále u sebe :-)
    • Úžasný je pásek na suchý zip na vrchu přístroje. Když sundáte rukojet, tak tam dáte ruku, suchým zipem nastavíte podle své ruky a pohodlně masírujete kde chcete. Můj 6 letý syn takto mamince ulevuje od bolesti a docela ho to baví :-)
    • Nakoupeno přes 1nakup.cz. Večer jsem zaplatil kartou, druhý den dopoledne SMS, že předávají dopravci a další den dopoledne doručeno domů. 350 km do 24 hodin je pro mne užasný. Za mne výhoda že 1nakup.cz nepoužívá firmu PPL. Objednáváme často přes internet a radši balík na poštu jak PPL.

Pro mne to nevýhoda není a asi pro žádného chlapa,ale ženský s tím mají trochu problém, že to moc vibruje do ruky. Jdou tam nastavit otáčky na vibrace, a i na nejmenší výkon, je to holkám nepříjemný. Manželka to nevezme do ruky, ale namasírovat se nechá, klidně 30-40 minut, to jí problém nedělá :-D

• , zakoupeno v Electro World

• až příliš silné vibrace.

I ten co masíruje druhého má tak vytřepanou ruku jen z toho že přístroj drží.Ihned druhý den jsme vraceli.

• , zakoupeno v Zdraví Online.cz

Produkt sa da pouzit naroznych miestach tela

• , zakoupeno v K24.cz

• Funguje dobře a působí robustně
    • funkce prohřívání je příjemná, i když asi ne terapeuticky nezbytná
    • Oddělovací rukojeť

Nemá žádný měkký nástavec; pro masáž svalů a měkkých tkání to nevadí, ale třeba na oblast kotníku (Achillovu šlachu) je nepoužitelný, to by ten kotník spíš rozbil, než že by mu pomohl.
    Pokud chcete masážní stroj skutečně na masáž svalů, (záda, stehna, lýtka, paže) tak je to dobré; pokud byste chtěli spíš relaxaci, tak doporučuji masážní stroje méně výkonné nebo s měkkými koncovkami (používáme na to třeba malý ruční od stejné značky)

Hlavní argument, proč jsem ho zvolil, je odpojitelná rukojeť - to je velká výhoda, když jej používáte jako masér na druhého. Je to pohodlnější i v jednom na ruce a nohy. Není mnoho zařízení s touto možností a srovnatelným výkonem.

A propose, i když se to možní z fotek nezdá masážní plocha je poměrně velká. Výrobce má i větší model s dvěma plochami (MG100), ale pro končetiny nebude lepší; pro záda možná ano.

• , zakoupeno v K24.cz

• Má dobře propracované uchycení.

Pro masáže je teto velmi důmyslně propracovaný, velmi dobře se s ním manipuluje, zvlášťe při automasáži, je šetrný při dotyku na kost.
    Docela dobře aktivuje svalovou hmotu a výborným doplňkem při manuelních masážích.Právem je v Německu kladně hodnocen jako výrobek GUT Beuer MG 70