Anlan 10-ATBA11-03A

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Vodotěsný tělový masér ANLAN 10-ATBA11-03A

Odpočiňte si po náročném dni. Masážní přístroj Anlan vám pomůže uvolnit se a vyřešit problémy s bolestmi hlavy, nespavostí nebo vypadáváním vlasů. Je vodotěsný (IPX7) a snadno se používá. Zařízení i přiložený stojan navíc využívají infračervené a UV světlo. Ideální dárek pro blízké.

UV a infračervené světlo

Dvakrát stiskněte tlačítko pro aktivaci funkce dalekého infračerveného záření. Zlepšuje krevní oběh. UV světlo, kterým je stojan vybaven, dezinfikuje masážní přístroj, takže jeho používání je hygienické.

Odolnost proti vodě

Masážní přístroj můžete používat bez omezení. Je odolný proti stříkající vodě podle normy IPX7, takže ho můžete používat i ve vaně nebo ve sprše. Ergonomický design a protiskluzová úprava navíc zaručují pohodlné používání. Masážní přístroj perfektně padne do ruky a nevyklouzne z ní. Jednoduché a pohodlné ovládání zajišťuje jediné tlačítko.

Můžete jej snadno nabíjet

Součástí balení je stojánek a kabel USB-C pro snadné nabíjení. Chcete-li masážní přístroj nabít, připojte jej k síťové nabíječce, powerbance nebo notebooku. Dlouhou výdrž zařízení navíc zajišťuje baterie s kapacitou 900 mAh.

Funguje podle vašich představ

Přizpůsobte si masážní přístroj svým potřebám. Zařízení nabízí výběr ze 2 rychlostí: nízká a vysoká. Součástí balení jsou navíc 2 sady vyměnitelných hlavic. Jeden pro masáž pokožky hlavy, ramen a šíje a druhý pro masáž rukou, pasu, ramen, krku atd.

V sadě

Masážní přístroj

Nabíjecí kolébka vyměnitelné hroty

Nabíjecí kabel (USB-C)

Uživatelská příručka

Specifikace

Výrobce

ANLAN

Model

YD770

Hmotnost cca 320 g

Rozměry

Přibližně 118 x 87,6 x 79,5 mm

Materiál

ABS, silikon

Kapacita baterie 900 mAh

Napájení 5 W

Rychlosti 2

Nabíjecí rozhraní

USB-C

Doba nabíjení

Přibližně 2 h

Vodotěsné

IPX7

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.